INFORMACJE

  Nazywam się Artur Piotrowicz, a pseudonim PatyQ otrzymałem już na etapie szkoły podstawowej, dzięki kolegom z osiedla. W tym samym czasie prowadziłem już swoje pierwsze szkolne dyskoteki i apele. Wtedy to był sprzęt! Dwa „kaseciaki” Unitra , głośniki zatykane na zapałki i kolorofon, w którym wciąż padała któraś z żarówek. To jednak wystarczało, aby wszyscy bawili się świetnie.

 

  Od tego czasu muzyka i taniec towarzyszą mi każdego dnia. Nie zostałem jednak typowym klubowym DJ’em. Dlaczego? Bo prócz bawienia ludzi muzyką, pociągała mnie również praca jako konferansjer, wodzirej i animator. Zwykła dyskoteka nie dawała mi takich możliwości, choć prowadziłem również takie, np. w klubach Winiarnia i Słodko-Gorzka. Zacząłem prowadzić imprezy urodzinowe, firmowe, karnawałowe, a później wesela i poprawiny. Te ostatnie dają najwięcej satysfakcji. Dobrze wiedzieć, że w tak ważny dla Pary Młodej dzień wszyscy bawili się dobrze i długo zapamiętają tę uroczystość.

 

  Dzisiaj specjalizuję się w organizowaniu i prowadzeniu wesel, imprez firmowych i przyjęć okazjonalnych. Za jakość moich usług biorę pełną odpowiedzialność, gwarantując świetną zabawę, ale także umiar i takt podczas doboru zabaw oraz komentarza w trakcie całej imprezy. Koniecznie zajrzyj do zakładki „oferta”! …i zakładki „kontakt” oczywiście :)

oprawa muzyczna wesela zielona góra
Artur Piotrowicz "PatyQ"
Dj, Prezenter Muzyczny
muzyka na wesele zielona góra
muzyk weselny opole
dj na wesele zielona góra
dj na wesele opole dj na sylwestra zielona góra dj na sylwestra opole
dj na imprezy firmowe zielona góra
  • zagram dla Państwa muzykę jaką tylko sobie zażyczycie. Utwory dobiorę odpowiednio do charakteru imprezy i sytuacji panującej na sali.
  • zabawy zorganizuję tak, aby wszyscy bawili się nie tylko doskonale, ale i smacznie i z klasą.
  • ustalę scenariusz imprezy, ale też zaskoczę jej organizatorów.
  • pomogę zorganizować dodatkowe atrakcje.
  • nie jestem typowym Dj’em, ale Prezenterem Muzycznym.
  • prowadząc imprezę, nie tylko pracuję, ale również świetnie się bawię.