PRZEBIERANY CHARYTATYWNY BAL W ROKSANIE

dodano 06/01/2010

Dzięki inicjatywie Klubu Roksana zaczęliśmy organizację corocznego Charytatywnego Balu Przebieranego. Szczegóły jeszcze nie są znane. No, może poza tym, że zabawa jak zwykle będzie przednia i że odbędzie się gdzieś na przełomie stycznia i lutego. Szykować się! Szczegóły wkrótce.

SŁODKO-GORZKI LUZ - ZMIANY

dodano 06/01/2010

W piątkowe wieczory w Klubie Słodko-Gorzka można było sobie i pośpiewać i potańczyć, jednak jak jest wszystko to jest bałagan. Z kierownictwem Klubu podjeliśmy decyzję, że w piątkowe wieczory zapraszać będziemy Was na discofunksoul (???) party, gdzie królować będzie przede wszystkim muzyka lat 70 i 80, a na Karaoke w tygodniu. Jak tylko zostanie ustalony dzień poinformuję Was o tym.

SYLWESTEROWA NOC TO JEDNAK CZAR!!!

dodano 02/01/2010

No i po zabawie sylwestrowej. Impreza mocno udana. Okazuje się, że nawet nasi miejscy dygnitarze potrafią bawić się rewelacyjnie. Było wesoło, tanecznie i bezpiecznie. Zresztą jak zwykle w Klubokawiarni Roksana. Wszystkim uczestnikom dziękuję za wspólną zabawę i... do zobaczenia za rok.

PO WESELU KASI I TOMKA

dodano 28/12/2009

W drugi dzień Świąt w Hotelu Leśnym miałem przyjemność prowadzić wesele Kasi i Tomka. Oj, sie działo! Goście od pierwszej do ostatniej minuty (w okolicach 5.15) wypełniali parkiet, kręcąc niezłe wywijasy. W przerwie - tak jak lubie - komentarze w stylu: "i po co brać orkiestrę?" Miód na moje serducho!!! Dodać należy, że niespodzianka przygotowana dla Pary Młodej przez przyjaciół była super!!! G.Zengota w pełnym rynsztunku i przejażdżka motocyklem żużlowym!!! Zdjęcia w Galerii niebawem.

SŁODKO GORZKI LUZ

dodano 03/12/2009

W każdy piątek w Klubie Słodko-Gorzka, jestem gospodarzem wieczorów, podczas których, można potańczyć do muzyki, której nie znajdziecie np. w Heaven, pośpiewać (karaoke) nie bojąc się o krytykę i zrelaksować po całym tygodniu ciężkiej (bądź nie) pracy.

strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
oprawa muzyczna wesela zielona góra
Artur Piotrowicz "PatyQ"
Dj, Prezenter Muzyczny
muzyka na wesele zielona góra
muzyk weselny opole
dj na wesele zielona góra
dj na wesele opole dj na sylwestra zielona góra dj na sylwestra opole
dj na imprezy firmowe zielona góra
  • zagram dla Państwa muzykę jaką tylko sobie zażyczycie. Utwory dobiorę odpowiednio do charakteru imprezy i sytuacji panującej na sali.
  • zabawy zorganizuję tak, aby wszyscy bawili się nie tylko doskonale, ale i smacznie i z klasą.
  • ustalę scenariusz imprezy, ale też zaskoczę jej organizatorów.
  • pomogę zorganizować dodatkowe atrakcje.
  • nie jestem typowym Dj’em, ale Prezenterem Muzycznym.
  • prowadząc imprezę, nie tylko pracuję, ale również świetnie się bawię.