ZMIANA NUMERU TEL.

dodano 23/10/2014

Drodzy Państwo!

Od dnia 1 listopada 2014 roku dostępny będę pod numerem 518 955 239.

 

 

NOWY PROJEKT PM PatyQ !!!

dodano 21/07/2014

Pragnę Wam ogłosić, że projekt pod nazwą Blues Brothers Live Night jest gotowy. Jeżeli chcecie aby Wasz event, spotkanie firmowe, czy jakiekolwiek inne wydarzenie przerodziło się wieczorem w Rock'n'Roll'owy wieczór pełen dobrej muzyki i humoru. Dzwońcie! Pytajcie! Zespół Bachus Brothers i dwóch kultowych braci z filmu Blues Brothers rozgrzeją Was do czerwoności! Więcej informacji wkrótce.

 

 

TERMINY 2015

dodano 08/07/2014

Kochani! Rozchodzą się powoli terminy na 2015 rok. Jest ich trochę mniej niż zwykle gdyż w przyszłym roku planuję trochę innych aktywności zawodowych. Nie ma na co czekać! Sprawdzajcie w kalendarzu i dzwońcie! Piszcie! Bo "kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi" :)

SEZON 2014 W PEŁNI

dodano 08/07/2014

Sporo jeżdżenia w tym roku... Augustów, Warszawa, Gorzów Wlkp, Opole, Wrocław, Zielona Góra, Szczecin i Wisła. Te okolice odwiedziłem lub odwiedzę w tym sezonie żeby być z Wami podczas imprez weselnych. 

Tak jak zmieniaiają sie okolice, tak i młodzi maja inne preferencje, goście rożne zwyczaje i gusty muzyczne. 

Każda impreza przynosi coś nowego. Od każdego z Was uczę się ciekawych rzeczy. A wszystko po to żeby kolejne wesele było jeszcze ciekawsze i lepsze. 

Dziękuję za pierwsze z tego roku referencje.Miło słyszeć żejestem wciąż w formie. Niektórzy twierdzą, że w coraz lepszej.

Cisza w eterze

dodano 29/05/2014

Dawno nie dodawałem żadnej aktywności, ale tylko dlatego że pracy mam właśnie sporo. Jak dołożyć do tego dojazdy i powroty (ostatnio Augustów) to faktycznie nie ma kiedy pisać. Zresztą powinna to być najlepsza reklama :) więc na tym zakończę. P.S. Staram się regularnie uaktualniać zakładki referencje i galeria oraz profil na FB na który serdecznie zapraszam.

 

strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
oprawa muzyczna wesela zielona góra
Artur Piotrowicz "PatyQ"
Dj, Prezenter Muzyczny
muzyka na wesele zielona góra
muzyk weselny opole
dj na wesele zielona góra
dj na wesele opole dj na sylwestra zielona góra dj na sylwestra opole
dj na imprezy firmowe zielona góra
  • zagram dla Państwa muzykę jaką tylko sobie zażyczycie. Utwory dobiorę odpowiednio do charakteru imprezy i sytuacji panującej na sali.
  • zabawy zorganizuję tak, aby wszyscy bawili się nie tylko doskonale, ale i smacznie i z klasą.
  • ustalę scenariusz imprezy, ale też zaskoczę jej organizatorów.
  • pomogę zorganizować dodatkowe atrakcje.
  • nie jestem typowym Dj’em, ale Prezenterem Muzycznym.
  • prowadząc imprezę, nie tylko pracuję, ale również świetnie się bawię.