"Sezon Weselny" czas zacząć!

dodano 17/04/2011

Jak co roku w okresie maj-październik natłok imprez weselnych. Niektórzy z Państwa zaplanowali wesela tradycyjne, niektórzy przyjęcia z drobną oprawą muzyczną, jeszcze inni wymarzyli sobie imprezę w stylu "garden party". Życzę Państwu , aby wszystkie wesela (również dzięki mnie) były mega udane, a przysięga składana nieco wcześniej tak trwała, jak zdjęcia, które uwieczniają te chwile.  Do zobaczenia w salach weselnych, restauracjach, pałacach i gdzie tam jeszcze przyszło Wam na myśl zorganizować tę uroczystość!

WOLNE TERMINY 2011

dodano 11/03/2011

Dla wszystkich tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z moich usług poniżej przedstawiam listę ostatnich wolnych terminów (weekendy) w okresie maj-październik:

30 lipiec

15 październik

Jak widać za dużo tego nie zostało, tak więc... kto pierrwszy ten lepszy :)

Dodatkowo informuję, że Ci z Państwa, którzy podpiszą ze mną do końca czerwca umowę na rok 2012 mają zagwarantowaną cenę z roku bieżącego. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

SYLWESTER

dodano 30/11/2010

Już 6 raz mam przyjemność prowadzić imprezę sylwestrową w Klubie Roksana. To miło, że szefostwo obdarza mnie takim zaufaniem. Podobno się nie starzeję i w opinii właściciela rok temu zagrałem swoją najlepszą imprezę. Tego wydarzenia nie trzeba rekomendować. Zresztą wolnych miejsc podobno i tak już nie ma...

REFERENCJE

dodano 17/11/2010

Dla wszystkich zainteresowanych moimi usługami wprowadzam dość nietypową formę promocji moich usług. Jak wiadomo w teledysku, czy w rozmowie można podać na tacy tylko udane wesela i tylko najlepsze ich fragmenty. W związku z tym iż nie pamiętam imprezy na której goście nie bawili się dobrze, zapraszam do sprawdzenia dowolnej imprezy z zakładki Kalendarz-imprezy archiwalne. Podają Państwo dowolny termin, a ja podaję Państwu numer telefonu do Pary Młodej. W ten sposób to Państwo decydujecie skąd macie referencje. No to do...usłyszenia!

Rezerwacja terminów.

dodano 25/10/2010

Wszystkich Państwa zainteresowanych moimi usługami bardzo proszę aby w treści maila z zapytaniem o oprawę wodzirejsko-muzyczną na swojej imprezie podawali termin w jakim ma odbyć się uroczystość. Usprawni to komunikację i przyśpieszy informację zwrotną dla Państwa, gdyż sporo terminów na przyszły sezon jest już zarezerwowanych. Pozdrawiam PM PatyQ

strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
oprawa muzyczna wesela zielona góra
Artur Piotrowicz "PatyQ"
Dj, Prezenter Muzyczny
muzyka na wesele zielona góra
muzyk weselny opole
dj na wesele zielona góra
dj na wesele opole dj na sylwestra zielona góra dj na sylwestra opole
dj na imprezy firmowe zielona góra
  • zagram dla Państwa muzykę jaką tylko sobie zażyczycie. Utwory dobiorę odpowiednio do charakteru imprezy i sytuacji panującej na sali.
  • zabawy zorganizuję tak, aby wszyscy bawili się nie tylko doskonale, ale i smacznie i z klasą.
  • ustalę scenariusz imprezy, ale też zaskoczę jej organizatorów.
  • pomogę zorganizować dodatkowe atrakcje.
  • nie jestem typowym Dj’em, ale Prezenterem Muzycznym.
  • prowadząc imprezę, nie tylko pracuję, ale również świetnie się bawię.