GALERIA DZIAŁA!!!

dodano 02/02/2010

Już jest. Może jeszcze skromna, ale zawsze. Pracuję nad kompletowaniem dokumentacji z wesel oraz innych imprez, tak więc mogę obiecać, że z każdym tygodniem galeria będzie rosła i lepiej prezentowała mnie dla Państwa. Zapraszam!

GALERIA-JUŻ NIEBAWEM

dodano 17/01/2010

Już wkrótce będziecie mogli zajrzeć do mojej galerii zdjęć, a chwilę później również do galerii video. Pozwoli to Wam lepiej ocenić to jak bawimy się na imprezach, które prowadzę. Jeczcze tydzień, półtora i otwieram się dla Was do "końca".

DE CARNIVAL 2010 ZIELONA GÓRA - 22.01.2010

dodano 17/01/2010

Już w najbliższy piątek w Zielonej Górze impreza pod nazwą DE CARNIVAL 2010!!! Kupujecie jeden bilet i tego wieczoru możecie odwiedzić jedenaście klubów!!! Myślę, że to świetna okazja dla wszystkich spragnionych karnawałowego szaleństwa. Ja zapraszam do Klubu Słodko-Gorzka na DiscoFunkSoul Party, czyli kołysanie w rytm niezobowiazującej muzy z lat minionych. Do zobaczenia!!!De Carnival 2010 Zielona Góra

PRZEBIERANY CHARYTATYWNY BAL W ROKSANIE

dodano 06/01/2010

Dzięki inicjatywie Klubu Roksana zaczęliśmy organizację corocznego Charytatywnego Balu Przebieranego. Szczegóły jeszcze nie są znane. No, może poza tym, że zabawa jak zwykle będzie przednia i że odbędzie się gdzieś na przełomie stycznia i lutego. Szykować się! Szczegóły wkrótce.

SŁODKO-GORZKI LUZ - ZMIANY

dodano 06/01/2010

W piątkowe wieczory w Klubie Słodko-Gorzka można było sobie i pośpiewać i potańczyć, jednak jak jest wszystko to jest bałagan. Z kierownictwem Klubu podjeliśmy decyzję, że w piątkowe wieczory zapraszać będziemy Was na discofunksoul (???) party, gdzie królować będzie przede wszystkim muzyka lat 70 i 80, a na Karaoke w tygodniu. Jak tylko zostanie ustalony dzień poinformuję Was o tym.

strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
oprawa muzyczna wesela zielona góra
Artur Piotrowicz "PatyQ"
Dj, Prezenter Muzyczny
muzyka na wesele zielona góra
muzyk weselny opole
dj na wesele zielona góra
dj na wesele opole dj na sylwestra zielona góra dj na sylwestra opole
dj na imprezy firmowe zielona góra
  • zagram dla Państwa muzykę jaką tylko sobie zażyczycie. Utwory dobiorę odpowiednio do charakteru imprezy i sytuacji panującej na sali.
  • zabawy zorganizuję tak, aby wszyscy bawili się nie tylko doskonale, ale i smacznie i z klasą.
  • ustalę scenariusz imprezy, ale też zaskoczę jej organizatorów.
  • pomogę zorganizować dodatkowe atrakcje.
  • nie jestem typowym Dj’em, ale Prezenterem Muzycznym.
  • prowadząc imprezę, nie tylko pracuję, ale również świetnie się bawię.