TRAILER VIDEO

dodano 27/03/2010

VIDEO SIĘ TWORZY...

dodano 19/02/2010

Coraz częściej zapytujecie o jakiś film z imprezy jaką prowadzilem. Takowy jest w produkcji i pewnie za jakiś czas pojawi się na stronie www.patyq.pl . Póki co dysponuję takim nagraniem na płytce cd, więc wszystkich niezdecydowanych z powodu braku video zapraszam na spotkanie, gdzie przejrzymy sobie na spokojnie taki film. Jest on niewątpliwie moim dodatkowym atutem! Pozdrawiam.

GALERIA DZIAŁA!!!

dodano 02/02/2010

Już jest. Może jeszcze skromna, ale zawsze. Pracuję nad kompletowaniem dokumentacji z wesel oraz innych imprez, tak więc mogę obiecać, że z każdym tygodniem galeria będzie rosła i lepiej prezentowała mnie dla Państwa. Zapraszam!

GALERIA-JUŻ NIEBAWEM

dodano 17/01/2010

Już wkrótce będziecie mogli zajrzeć do mojej galerii zdjęć, a chwilę później również do galerii video. Pozwoli to Wam lepiej ocenić to jak bawimy się na imprezach, które prowadzę. Jeczcze tydzień, półtora i otwieram się dla Was do "końca".

DE CARNIVAL 2010 ZIELONA GÓRA - 22.01.2010

dodano 17/01/2010

Już w najbliższy piątek w Zielonej Górze impreza pod nazwą DE CARNIVAL 2010!!! Kupujecie jeden bilet i tego wieczoru możecie odwiedzić jedenaście klubów!!! Myślę, że to świetna okazja dla wszystkich spragnionych karnawałowego szaleństwa. Ja zapraszam do Klubu Słodko-Gorzka na DiscoFunkSoul Party, czyli kołysanie w rytm niezobowiazującej muzy z lat minionych. Do zobaczenia!!!De Carnival 2010 Zielona Góra

strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
oprawa muzyczna wesela zielona góra
Artur Piotrowicz "PatyQ"
Dj, Prezenter Muzyczny
muzyka na wesele zielona góra
muzyk weselny opole
dj na wesele zielona góra
dj na wesele opole dj na sylwestra zielona góra dj na sylwestra opole
dj na imprezy firmowe zielona góra
  • zagram dla Państwa muzykę jaką tylko sobie zażyczycie. Utwory dobiorę odpowiednio do charakteru imprezy i sytuacji panującej na sali.
  • zabawy zorganizuję tak, aby wszyscy bawili się nie tylko doskonale, ale i smacznie i z klasą.
  • ustalę scenariusz imprezy, ale też zaskoczę jej organizatorów.
  • pomogę zorganizować dodatkowe atrakcje.
  • nie jestem typowym Dj’em, ale Prezenterem Muzycznym.
  • prowadząc imprezę, nie tylko pracuję, ale również świetnie się bawię.